Zaterdag 7 mei was al weer de 3e trekkingsronde van het prijzenfestival in het Piazza Center. Het Piazza Center viert namelijk dat ze 40 jaar open is! Voor de klanten volop kansen op grote prijzen!
Op deze gezellige zaterdag werden de moeders in de schijnwerpers gezet. De kinderen konden op het podium een nummer aanvragen voor hun moeder. Pianist Arjen Baakman speelde en zong het gevraagde liedje en zo konden de kinderen een dag voor moederdag alvast een mooi muzikaal cadeau schenken aan hun lieve moeder!
Ook heeft wethouder Rijsdijk van de gemeente Gorinchem op deze zaterdag het startsein gegeven voor de actie 'Met belgerinkel naar de winkel'. Na het startsein heeft de wethouder een lot getrokken uit de 'glazenkluis' en mevrouw Both blij gemaakt met een nieuwe fiets!

Uiteraard werden er nog heel veel mooie prijzen verloot en speelde Arjen nog prachtige liedjes van Jan Smit, Nick en Simon tot Whitney Houston en Kane!

Hopelijk zien we u ook bij de volgende trekking op zaterdag 21 mei! Voor meer foto's kijk aan de rechterzijde van deze pagina.











































